Unieke kans! In het prachtige nieuwbouwproject Drie Eiken te Oirschot komt een appartement beschikbaar. Hiermee koopt u alle voordelen van een nieuwbouwappartement maar krijgt u de sleutel over een veel kortere tijdsperiode. Het appartement is gelegen op de begane grond van complex C (Zomereik), is voorzien van een ruime woonkamer met open keuken, twee slaapkamers, een badkamer, en uiteraard een heerlijk buitenterras van bijna 15 m²!
In de wijk Ekerschot, gelegen ten noordoosten van het centrum van Oirschot worden momenteel drie appartementengebouwen gerealiseerd die gezamenlijk de naam ‘Drie Eiken’ dragen. Deze appartementen bieden de nieuwe bewoners een heerlijke toekomstbestendige woonplek op een fantastische woonlocatie. Op korte afstand is het monumentale centrum van Oirschot met al haar voorzieningen bereikbaar. Ook natuurgebieden om heerlijk in te wandelen of te fietsen zijn nooit ver weg van deze locatie. Uitvalswegen naar bijvoorbeeld Eindhoven, ’s-Hertogenbosch en Tilburg zijn gemakkelijk te bereiken.
ALGEMENE INFORMATIE
– Nieuwbouwappartement met een verwachte oplevering eerste kwartaal 2025
– Gelegen in de nieuwe wijk Ekerschot, ligging tegen de Peperstraat
– Eigen parkeerplaats en berging in de parkeerkelder
– Volledig gasloos gebouwd met een eigen warmtepompinstallatie en 9 zonnepanelen voor eigen gebruik
– Het appartement wordt opgeleverd inclusief sanitair en exclusief keuken
– De wanden en plafonds worden voorzien van spuitwerk
– Het gehele appartement wordt voorzien van vloerverwarming met afzonderlijke thermostaten en de mogelijkheid tot vloerkoeling