Wat een plaatje is dit! Deze gelijkvloerse woning is niet alleen recent gerenoveerd maar ligt ook nog eens op een goede woonlocatie nabij het centrum van Oirschot. Door de levensloopbestendige indeling is deze woning voor een grote doelgroep geschikt. In vogelvlucht biedt de woning een ruime living, moderne keuken, twee slaapkamers en een complete badkamer. De buitenruimte bestaat uit een terras aan de voorzijde.
ALGEMENE INFORMATIE
– Volledig gerenoveerd in 2022;
– Twee slaapkamers en badkamer met ligbad en douche;
– De gehele woning is voorzien van een mooie whitewash pvc-vloer met hoge plinten en inbouw plafondspots.
– Vloer leefgedeelte geïsoleerd, voorzien van HR++ glas en 11 zonnepanelen (2024, inclusief voorbereiding voor aansluiten thuisbatterij);
– Prachtig locatie aan het Wilhelminakanaal;
– Prachtige ligging nabij het hart van het monumentale centrum van Oirschot op steenworp afstand van de gezellige markt, winkels, restaurants en terrasjes;
– Oirschot wordt omringd door prachtige natuurgebieden met diverse fiets- en wandelroutes;
– Oirschot is gunstig gelegen tussen Eindhoven en Tilburg, binnen enkele autominuten is de A58 richting Eindhoven, Tilburg en de A2 richting Den Bosch te bereiken.