Op een fraaie locatie in de kindvriendelijke woonwijk “Salderes” ligt deze vrijstaande woning uit 1965. De woning is gelegen op een riant perceel van maar liefst 455 m². Niet alleen de ligging en het perceeloppervlakte zijn pluspunten, maar ook de woning zelf heeft het veel potentie en biedt volop ruimte!
Ideale ligging in een woonwijk met alle voorzieningen dichtbij, zoals winkelcentrum, basis- en middelbare scholen, sportvoorzieningen en NS station. Daarnaast is Best gunstig gelegen ten opzichte van diverse uitvalswegen, op korte afstand van de A2 en de A58, richting Den Bosch, Eindhoven en Tilburg en kent een goede infrastructuur.
Bouwjaar: 1965
Inhoud: ca. 910 m³
Woonoppervlakte: ca. 206 m²
Perceel: 455 m²
Verwarming: C.V.-ketel (ATAG, 2018), houthaard in woonkamer
Indeling
Begane grond
Parkeren is mogelijk op één van de twee opritten. Via het looppad door de voortuin met perken en volwassen eikenboom is de woning te betreden. In de hal bevindt zich de garderobe, de meterkast en het toilet met fontein. Tevens geeft de hal toegang tot de keuken, woonkamer, een kleinere kamer met daglicht en een slaapkamer. Deze wordt nu echter gebruikt als werkkamer.
De zeer ruime living is voorzien van een tegelvloer, een gezellige houthaard en heeft speelse indeling waardoor er verschillende zithoeken gecreëerd kunnen worden. Daarnaast zijn er vele, grote raampartijen aanwezig waardoor er veel lichtinval binnen komt. De schuifpui geeft toegang tot de tuin. De keuken is voorzien van een 4-pits gasfornuis, een dubbele gootsteen, combi oven, koelkast en vriezer. Grenzend aan de keuken is de bijkeuken met aansluiting voor wasmachine, C.V.-ketel en uitstortgootsteen.
De voormalige garage is van groot formaat en biedt volop mogelijkheden. Deze fungeert nu als kantoor maar zou ook als extra slaapruimte/gastenverblijf of hobbyruimte gebruikt kunnen worden.
Eerste verdieping
De bovenverdieping is ruim opgezet en voorzien van vloerbedekking. De overloop geeft toegang tot alle vetrekken en het balkon aan de voorzijde van de woning. Twee slaapkamers zijn aan de voorzijde gelegen waarvan één tevens toegang heeft tot het balkon. De derde slaapkamer op deze verdieping is voorzien van een wastafel. Ook in deze ruimtes zien we de vele raampartijen weer terug, evenals op de begane grond. De riante badkamer is geheel betegeld en beschikt over een ligbad, douche, toilet, bidet en wastafelmeubel met vele kastruimte.
Buiten
Zowel via de woonkamer als via de bijkeuken is de tuin te betreden welke beschikt over enorm veel privacy. Door de L-vormige indeling is er altijd wel een plekje met zon te vinden. De tuin is grotendeels betegeld en daarnaast ingedeeld met perken, bomen en een vijver. Daarnaast is er nog een externe berging met elektra.
Deze vrijstaande woning beschikt over twee opritten aan de zijkant van de woning. De hoofdoprit loopt over in een carport.