Charmante vrijstaande woning gesitueerd aan markante laan in het centrum van het pittoreske Helvoirt. De woning is praktisch ingedeeld en ook levensloopbestendig wonen kan hier gerealiseerd worden. Rondom een fijne tuin en dat op loopafstand van de basisschool met groot speelplein en de dorpskern met winkelvoorzieningen.
Een ideale ligging met naastgelegen een mooi plantsoen.
Helvoirt valt onder de gemeente Vught en ligt centraal aan de N65 met aansluitingen op de A2. In de nabijheid van veel mooie natuurgebieden: Loonse en Drunense Duinen, Kampina, IJzeren Man en Helvoirts Broek, een prachtige plek, in een groene omgeving. Een centrale ligging met het busstation met verbinding naar ’s-Hertogenbosch en Tilburg op loopafstand.
Algemene informatie
Bouwjaar: 1964
Woonoppervlakte: ca. 158m²
Overige inpandige ruimte: ca. 12m²
Inhoud: ca. 587m³
Perceeloppervlakte: 577m²
Indeling
Begane grond: ruime ontvangsthal met glas in lood raam, meterkast, halkastje, toilet met fonteintje, trapopgang en toegang naar de woonkamer.
Deze living heeft diverse raampartijen met roedeverdeling en is optisch ingedeeld in een salon met open haard en een eetgedeelte. Daarnaast aansluitend een tuinkamer met openslaande tuindeuren. Zowel het eetgedeelte als de tuinkamer zijn voorzien van een houten vloer. De zithoek (salon) is voorzien van tapijt.
Een dichte keuken is voorzien van een groot raam met uitzicht over tuin en een hoek opgesteld keukenblok met granieten aanrechtblad. Deze keuken heeft naast een spoelbak, gasfornuis met afzuigkap, vaatwasser, koelkast ook een combi-oven/magnetron.
Een tussenportaal met uitstortgootsteen en opstelling c.v. en een vaste (schuif)kast, geeft toegang tot een kelder. Vanuit dit portaal is er ook achterdeur naar de tuin en verbinding naar de voormalige garage.
Deze garage heeft openslaande deuren naar de oprit, echter hier is inpandig een voorzetwand geplaatst. Deze ruimte is geheel voorzien van vloertegels, een vaste kast en wasmachine-aansluiting, dus doet thans dienst als berging. Hier zou ook een badkamer met kleedkamer gerealiseerd kunnen worden. Daarnaast is er een vlizotrap naar de vliering. Aansluitend is er een extra kamer gerealiseerd. Ideaal als werkkamer, maar uiteraard kan deze ook dienen als slaap- of speelkamer.
Etage:
Grote overloop met flinke dakkapel, mooie slaapkamer met vaste (schuif) wandkast en zijraam, riante ouderslaapkamer met grote dakkapel en vaste kast. De badkamer is voorzien van wastafel, douche, 2e toilet en raampartij. Sanitair in wit uitgevoerd.
Buitenleven
De oprit biedt plaats aan meerdere auto’s en heeft een achterom en toegang tot 2 houten bergingen. De zijtuin (zuid) en achtertuin (west) met volwassen groen, gazon, plantenborders en mooie beukenboom. Dus zowel lekker zonnige als schaduwplekken omzoomd met haag.